28.7.2019 - Bohemia 5.etapa - Filipov - klasika | ||
Kategorie: H21B 4.60 km, 11 kontrol | ||
1. | Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín | 51:24 |
2. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 54:00 + 2:36 |
3. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 54:10 + 2:46 |
4. | Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BER | 55:36 + 4:12 |
5. | Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 58:27 + 7:03 |
6. | Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice | 58:30 + 7:06 |
7. | Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR | 58:50 + 7:26 |
8. | Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové | 58:58 + 7:34 |
9. | Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 58:59 + 7:35 |
10. | Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice | 59:16 + 7:52 |
11. | Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUST | 60:22 + 8:58 |
12. | Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec | 60:37 + 9:13 |
13. | Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec | 62:38 + 11:14 |
14. | Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN | 63:21 + 11:57 |
15. | Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ | 64:49 + 13:25 |
16. | Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ | 64:53 + 13:29 |
17. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 65:23 + 13:59 |
18. | Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec | 65:25 + 14:01 |
19. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 65:29 + 14:05 |
20. | Málek Martin CST8902 C OB Strakonice | 65:39 + 14:15 |
21. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 65:56 + 14:32 |
22. | Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE AR | 66:14 + 14:50 |
23. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 66:32 + 15:08 |
24. | Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 67:38 + 16:14 |
25. | Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem | 68:00 + 16:36 |
26. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 68:27 + 17:03 |
27. | Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha | 69:03 + 17:39 |
28. | Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja | 69:41 + 18:17 |
29. | Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR | 75:06 + 23:42 |
30. | Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR | 77:47 + 26:23 |
31. | Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ | 77:58 + 26:34 |
32. | Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany | 78:33 + 27:09 |
33. | Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ | 78:46 + 27:22 |
34. | Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja | 79:21 + 27:57 |
35. | Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk | 79:30 + 28:06 |
36. | Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov | 81:45 + 30:21 |
37. | Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orientee | 89:01 + 37:37 |
38. | Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha | 91:21 + 39:57 |
39. | Systad Audun Midttun 5019803 501 LYN SKI | 91:25 + 40:01 |
40. | Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS | 96:59 + 45:35 |
41. | Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG | 99:50 + 48:26 |
42. | Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR | 99:58 + 48:34 |
43. | Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS | 101:47 + 50:23 |
44. | Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM | 102:24 + 51:00 |
45. | Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka | 109:40 + 58:16 |
Created version: v03/29.10.2018 |